ARCHIWUM AKTUALNOŚCI

30 czerwca br. Sąd Konkursowy Konkursu „Budowa Roku 2010” przyznał Nagrodę I Stopnia dla „Centrum Biurowego Vinci”...
Budynek „Centrum Biurowe VINCI” nagrodzony w plebiscycie Polska Architektura XXL wortalu Sztuka-Architektury.pl...
W czerwcu Jury Konkursu „Budowa Roku 2010” zaprosiło Zarząd firmy DYSKRET POLSKA na uroczystość wręczenia nagród....
W numerze 4/2011 dwumiesięcznika „Ochrona Mienia i Informacji” ukazał się obszerny reportaż dotyczący rozwiązań, jakie zastosowano w CB "Vinci”...
Firma DYSKRET POLSKA została nagrodzona Gazelą Biznesu 2010 w XI Edycji Rankingu Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm...
Firma DYSKRET POLSKA została członkiem Brytyjsko Polskiej Izby Handlowej (British Polish Chamber of Commerce - BPCC)...

WYSOKI STANDARD BEZPIECZEŃSTWA:

W numerze 4/2011 dwumiesięcznika „Ochrona Mienia i Informacji” ukazał się obszerny reportaż dotyczący rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, jakie zastosowano w Centrum Biurowym "Vinci” - budynku, które z całą pewnością można nazwać inteligentnym.

DYSKRET POLSKA związany jest od 1 stycznia 2011 r. umową o zarządzanie tym obiektem, był także   wykonawcą   pakietu   robót   „Instalacje   niskoprądowe”, w tym systemów bezpieczeństwa i automatyki budynku. DYSKRET POLSKA objął także funkcję zarządcy „Centrum Biurowego Vinci”.

"... VINCI jest wysokim obiektem. Na 12 kondygnacjach naziemnych oraz 4 podziemnych stworzono     klientom   możliwość   korzystania   z   28 tys. m² powierzchni. Stworzono przestrzeń, w której zdaniem zarządcy obiektu zarówno pracownicy jak i klienci mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo, niezależnie od zagrożeń typowych dla tego rodzaju budynku.

Jest wiele potencjalnych zagrożeń dla bezpieczeństwa pracujących w nim ludzi oraz mienia. Najpoważniejszym zagrożeniem jest ewentualność powstania pożaru. Jednak budynek jest przygotowany w zakresie ochrony przeciwpożarowej w wielu aspektach: całodobowo w obiekcie pracuje ochrona fizyczna dysponująca systemem zarządzania bezpieczeństwem budynku, wspomaganym stanowiskiem z wizualizacją stanów alarmowych oraz systemem powiadamiania na wypadek ewakuacji strefowej. Dodatkowo w obiekcie zastosowano automatyczny system napowietrzania dróg ewakuacyjnych - opisuje funkcjonujące tam rozwiązania Anna Jakubowska z firmy DYSKRET POLSKA Sp. z o.o.

"... Jak powiedział przypadkowo spotkany na korytarzu prezes jednej z firm wynajmujących powierzchnie biurowe w CB VINCI: Systemy bezpieczeństwa budynku? Tu jest co oglądać!... "

Przeczytaj cały artykuł w programie Adobe Acrobat Reader: CB VINCI – biurowiec o wysokim standardzie bezpieczeństwa

źródło: Ochrona Mienia i Informacji 4/2011 T. Serafin, WIELKIE PROJEKTY
CB VINCI - BIUROWIEC O WYSOKIM STANDARDZIE BEZPIECZEŃSTWA

DYSKRET - Zintegrowane Systemy Bezpieczeństwa – Security Management Systems - koncepcja - projekt - wykonanie - uruchomienie - DYSKRET
DYSKRET POLSKA - GENERALNE WYKONAWSTWO - DEVELOPMENT - KRAKÓW - DYSKRET POLSKA
DYSKRET POLSKA 2011 © / Kreacja graficzna/graphic design: www.pudlowski.net / powered by:msdesign